חברתנו 'נקודה' היא חברה מקצועית מהגדולות בתחומה, המעניקה את כל שירותי ההוצאה לאור לספרי קודש וחול: הקלדה, סריקות (המרת חומר מודפס לטקסט ע"י תוכנת OCR), ניקוד, עריכה, הגהה, תמלול, תרגום, לצד שירותי עימוד ועיצוב. חברתנו מחוייבת להיענוּת מיידית לכל פניה ולביצוע עבודה במהירות המרבית. ב'נקודה' הפקה 'מהיום להיום' אינה רק סלוגן, אלא מציאות אפשרית! אנו מוכָּרִים בתחום הספרים וההוצאה לאור של ספרי קודש בארץ ובעולם בשל מומחיותינו הרבה. חברות ההוצאה לאור המובילות והמוכרות 'ארטסקרול מסורה', 'עוז והדר', 'וגשל', 'פאר מקדושים', 'חורב' ועוד, משתמשות בשירותינו המיוחדים.

מי

אנחנו

הצוות

שלנו

בכל מחלקה ממחלקות ההוצאה לאור מעסיקה חברתנו צוות פעיל, האחראי על התחום הספציפי בו הוא מומחה.

ספר שנדרש לניקוד עובר לצוות הנקדנים שלנו, המונה כ-20 נקדנים ונקדניות מלומדים ומומחים לספרי קודש וחול, העובדים בתיאום מלא, ומאפשרים ביצוע של פרוייקטים אדירי ממדים במהירות רבה.
על כל צוות נקדנים אחראית נקדנית-על לתיאומי נוסחאות ולצורך קבלת החלטות מקצועיות במקום של ספק.
בנוסף, אנו ב'נקודה' מקיימים קשר רציף עם בלשנים ידועי שם המומחים לספרי קודש ולארמית. במקרים בהם נדרש ניקוד עדכני, מתייעץ הצוות עם ה'אקדמיה ללשון' בכדי להכריע בבחירות לשוניות מורכבות.
חברתנו ידועה במקצועיותה ובזריזותה – פרוייקטים שאורכים כ-5 שנים לנקדנית בודדת, מבוצעים אצלנו תוך מספר חודשים, וזאת לאחר תיאום גרסאות והגהות ניקוד, כך שהתוצאה היא בהירה, מדוייקת ומלוטשת.

מחלקת

הניקוד

מחלקת

העריכה

צוות העריכה התורנית מורכב מלמדנים משכמם ומעלה. הצוות מבצע את כל עבודות העריכה בתחום התורני, עריכת מפתחות (אינדקס), כתיבת הערות שוליים, הוספת כותרות והוספת מראי מקומות.
בנוסף, משמש צוות הלמדנים כגוף מייעץ לצוות הניקוד. במקרים בהם נדרשת הבנה מעמיקה של תכנים תורניים, בוחר הצוות בגרסת הניקוד הנכונה.

אנו מעסיקים צוותים מיוחדים לכל תחום ותחום להגשת עבודה איכותית מקצועית ומהירה.

מחלקות הקלדה, תמלול

ותרגום

מחלקות עימוד

ועיצוב

חברתנו מתמחה בעימוד מקצועי של ספרי קודש ובעיצובם. צוות מעמדות/ים וגרפיקאיות/ים מהשורה הראשונה עומדים לשירות ציבור לקוחותינו.כך ניתן לקבל אצלנו את כל הדרוש לספר שלך – הכל תחת קורת גג אחת, מכתב היד ועד לספר המקצועי המושלם, כשהוא מוכן ומזומן להדפסה.

אחרי כל ההשקעה הרבה בספר שלך הוא לא יצא לאור אם לא ידפיסו אותו. הדפסה היא השלב האחרון בספר, והשלב המכריע. בנקודה רוצים לראות את הספר שלך מושלם וכלול בהדרו, ולכן 'נקודה' גם מדפיסה את ספרך.

כמיטב המסורת של 'נקודה' ההדפסה שלנו היא באיכות ללא מתחרים.צוות נקודה משגיח בשבע עיניים על כל פרט ופרט בהדפסה, מהמסד עד הטפחות:

מחלקת

הדפסה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן